Valguskuplid ja akrüülist painutatud tooted

Katusekuplid on üks tuntumaid plastikust valmistatud ehitustooteid.
Erikujulised ja –värvilised katusekuplid annavad arhitektidele hea võimaluse muuta ruume valgusküllasteks ja omanäolisteks.
Katusekuplid annavad päevavalgust kaks korda enam, kui sarnase mõõduga seinaaknad.
Katusekuplid valmistatakse peamiselt akrüülplastikust.
Löögikindlat polükarbonaatplastikut kasutatakse, kui kuppelaknad on paigutatud maa tasapinnale või  kui on oht mehhaaniliseks vigastuseks.
Kaasaegne tootmistehnoloogia annab katusekuplite kasutuseaks õige paigalduse korral kuni 30 aastat.

 

PMMA ehk akrüül on tänu aine omadustele (hea töödeldavus ja klaasiga võrreldes märgatavalt tugevam löögikindlus) üks parimaid materjale, mida laialdaselt kasutatakse disaini- ja reklaamitööstuses. Me pakume vastavalt kliendi soovile, kas struktuurseid või siledapinnalisi erinevates värvides massiivakrüülplaate ja tooteid.. Plasttoodetel on rikkalikud töötlemisvõimalused, näiteks on plasti võimalik edukalt saagida, puurida, poleerida, freesida, painutada,  …   läbilaskmisvõime, soojapidavus on ligi poole parem kui klaasil ja lisaks paistab see silma väga kerge kaalu poolest. Materjal on saadaval erinevates paksustes ja värvitoonides. Kasutatakse peamiselt kasvuhoonete, talveaedade, varikatuste, valguskatuste ja valguskuplite rajamisel.. Polükarbonaatmassiiv sarnaneb oma omadustelt akrüüliga, nende materjalide suurim erinevus seisneb tiheduses.. Polükarbonaat on praktiliselt löögikindel.. Töötleme erinevaid plastiuid, neid vastavalt kliendi soovile saagides, painutades, lihvides jne, et saavutada kliendi nõudeid rahuldav uudne toodanguvalik.